X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کتابفروشی کتابرسان کرمان

کنکوری - کمک درسی - دانشگاهی - عمومی و..

چهارشنبه 10 تیر‌ماه سال 1394 ساعت 12:55 ب.ظ

سرقت از کتابفروشی کتابرسان

خبری که می خواهم بگویم جای بسی تاسف و درد دارد .

چند شب پیش چند دزد حرفه ای به کتابفروشی ما دستبرد زدند و هدف اصلی انها هم سرقت پولهای عابر بانک داخل مغازه بود.

حدود 3 ماه پیش از طرف یک بانک خصوصی متقاضی نصب دستگاه عابر بانک در فروشگاه کتابرسان شد از انجا که مشتری ان بانک بودم موافقت کردم تا دستگاه عابربانک در مغازه نصب کنند اما گمان نداشتم قرار دادن دستگاه عابر بانک این بانک خصوصی ممکن است به خسارت ها و بلاهای ناگوار بر سر فروشگاه کتابرسان شود.

هر چند وجود یک دستگاه عابر بانک در فروشگاه باعث رونق کسب و کار و همچنین افزایش ترافیک و عبور و مرور به کتابفروشی را بیشتر کرده بود و برای اطرافیان فروشگاه حسن ها داشت و کار انتقال وجه و کارهای بانکی را ساده کرده بود اما برای ما درد سر ساز شد.

شب حادثه  دزدان از پنجره پشتی کتابفروشی وارد فروشگاه شده اند و با شکستن گاو صندوق مغازه و ریختن مدارک و اسناد موجود در مغازه دست به خرابکاری زده اند و همچنین دستگاه عابر بانک داخل فروشگاه را با هر چه در توان داشته اند اقدام کرده اند تا باز کنند اما نتوانسته اند آن را باز کنند و با شکستن قفل ها و پنجره و وسایل داخل مغازه فرار کرده اند .

جای جالب قضیه اینجاست صبح ان روز وقتی با این صحنه مواجه شدم و به بانک و پلیس اطلاع دادم . نماینده بانک با خونسری کامل اعلام کرد دستگاه بیمه هست مهم نیست خسارت دستگاه را از بیمه می گیریم . به ایشان می گویم خسارت وارده به فروشگاه ما چی ایا بیمه می دهد می گوید: فقط دستگاه بیمه هست و این بین ما مانده ایم با خسارتهای ناشی از سرقت عابر بانک با کلی خسارت  به محل کسب و کار ما ..

داشتم به وضع جامعه نگاه می کردم و چرا کشورمان اینجوری شده که به یاد خبری از شبکه خبر افتادم که :  یک دکل نفتی گم شده و معلوم نیست کجاست ؟؟ می گویند در مکزیک پیدا شده ؟ شایدم اصلا دکل بال در اورده و فرار کرده ؟

به هر حال وقتی یک دکل نفتی به ان بزرگی گم می شود چه توقعی هست چند دزد بی سروپا از دیوار مردم بالا نروند و گاوصندوق و فروشگاه مردم را سرقت نکنند.

به هر حال خدا رحمتی فرما و همه ما را به راه راست هدایت فرما .

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :